Başbakanlık
tc başbakanlık
Başbakanlık binası koruma müdürlüğü kapı kontrolünü firmamızın kurduğu smarti marka yüz ve ses tanıma sistemi ile sağlamaktadır.
TÜRKİYE PETROLLERİ A.O.
Adıyaman Bölge Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu PDKS- YEMEKHANE - BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ İHALESİNİ ÖZGÜR ZAMAN KONT. SİST. KAZANMIŞTIR. Sistem başarı ile devreye alınmıştır.
ZONGULDAK ÇATALAĞZI TERMİK SANTRALİ
Parmak izli Personel devam kontrol ihalesini referans araştırmalarının ardından Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine vermiş, 1000 civarındaki personelinin mesai kontrolünü firmamızın kurduğu 15 adet parmak izli terminal ve sql tabanlı pdks sistemi ile sağlamamıştır. ÇATALAĞZI TERMİK SANTRALİDE ÖZGÜR ZAMAN'a İMZA ATMIŞTIR.
 teiaş
EDİRNE-İSTANBUL-ANKARA-SAMSUNDAKİ Trafolarında 80 adet ÖZGUARD 8650 Bekçi tur sistemi kullanlmaktadır.
GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Öğrencilerin ve Personellerin giriş ve çıkış saatlerini kontrol altına almak için açtıkları parmak izi ihalesini referans araştırmasından sonra Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine ihaleyi vermiştir. 10 adet TA-600 Parmak izli sistem başarı ile devreye alınmıştır. Hizmetine ve Türkiye Genelinde Yaygın Servis ağına güvendiği için Özgür Zaman Kontrol Sistemi demiştir.
ATÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
Türk Hava Yolları bünyesindeki ATÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ Kapılarında access kontrol sistemi olarak TAP 01 parmakizli sistemi kullanmaktadır.
ALMAN HASTANESİ
Bünyesindeki Çamlıca alman hastanesi,Nişantaşı Alman hastanesi,Taksim İtalyan hastanesi üçlüsünün PDKS sistemi de Özgür zaman tecrübesiyle yeniden Faaliyete alınmış, daha önceden farklı firmalar tarafından kurulan demo terminaller  sökülerek devre dışı bırakılmıştır.Kurulan parmak izli terminaller sql tabanlı pdks programımızla bütünleşerek hastanelerin istemiş olduğu raporlamalara uygun hale getirilmiştir.
atlas jet
Personel devam kontrol sistemleri konusunda Parmak izli terminalleri seçmiş devreye alma sorumluluğunu ÖZGÜR ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ'ne vermiştir.Firmamız kısa süre içersinde sistemin kurulumunu tamamlayıp teslim etmiştir.
Queen elızabeth otel
Türkiye'nin en iyi otellerinden birisi olan quenn elizabeth oteli, pdks sisteminde farklı bir firmadan temin ettiği silikon okuyuculu cihazları servis ve telefon desteği alamadığı, cihazların silikon okuyucusunun çok çabuk yıprandığı, satan firmanın ürününün arkasında durmadığı gibi bir çok  gerekçeyle, kaliteli firmaya kaliteli ürün yakışır felsefesiyle firmamızla tanışmış, önceki firmadan referans araştırması yapmadan aldığı parmak izi sistemini çöpe atarak firmamızın ürünleriyle yeniden kurdurmuş, pdks işinin özgür zaman kontrol sistemlerinin işi olduğunu onaylamış ve kalitemize bir halka daha eklemiştir.
igdaş
İstanbul gaz dağıtım a.ş tüm kritik noktaları için güvenliğin vazgeçilmez elemanı olan özguard devriye tur sistemini tercih etmiştir.
italyan baş konsolosluğu istanbul
Personel devam kontrolü amaçlı zks marka parmak izli terminali İstanbul İtalyan başkoloslunun tavsiyesi ile ÖZGÜR ZAMAN'dan temin etmiş,sistem faaliyete alınmıştır.
İZMİR İL ÖZEL İDARESİ
Uzun bir araştırma sürecinin ardından İZMİR İL ÖZEL İDARESİ'de meclis üyelerinin toplantıya riayet raporlamasında ÖZGÜR ZAMAN'ın zks modeli parmak izi cihazlarında karar kılmıştır,2 adet parmak izi okuyucu kısa sürede kurularak faaliyete alınmıştır.
Sahil güvenlik komutanlığı
Yaptığı PDKS ihalesini Askeri kurumların öncelikli tercihi olan Özgür Zaman kontrol sistemlerine vererek askeriyenin Firmamıza olan güvenini perçinlemiştir.
w hotels akaretler
Beşiktaş'daki 5 yıldızlı W HOTELS Uzun referans araştırmasından sonra parmak izi projesini Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine vermiştir.
AKBANK A.Ş.
11 Şubesinde Evrak Takip Saatlerimizi Kullanmaktadır.
gizia moda
gizia moda
Daha önceden farklı bir firmadan kurdurduğu kartlı sistemi devre dışı bırakarak firmamızdan yüz tanıma sistemi temin edmiş personel devam kontrolününde özgür zaman'ı tercih etmiştir.
Akpen plastik
akpen plastik
Firmamızın kurduğu 2 adet parmak izi okuyucu cihazı iade ederek yüz tanıma teknolojisine geçiş yapmıştır.
merdal çorap
Personel giriş çıkış kontrolünü firmamızın kurduğu yüz tanıma sistemine teslim etmiştir.
yalı restaurant
Restaurantlarda parmak okutmada yaşanan sıkıntılar nedeniyle farklı firmadan aldığı parmak izi sistemini devre dışı bırakarak firmamızdan yüz tanıma sistemi temin etmiştir.
halaman matbaacılık
Güncel teknolojiyi takip eden halaman matbaacılık pdks işini yüz tanıma sistemiyle yapmaya karar vererek özgür zaman kalitesini tercih etmiştir.
kelebek matbaacılık
4 yıl önce firmamızdan aldığı parmak izi okuyucuyu iade ederek yüz tanıma sistemine geçmiştir.
ebru nakış
450 adet personelin giriş çıkış ve pdks kontrolünü firmamızın kurduğu tek bir adet yüz tanıma sistemiyle gerçekleştirmektedir.
Fatih emprime
Taha holding kuruluşu olan Fatih Emprime'de son teknolojiyi kullanma kararı alarak firmamızı seçmiştir.
fatih tekstil baskı
Taha holding kuruluşu olan Fatih Tekstil Baskı'da firmamızdan yüz tanıma sistemi temin ederek son teknolojiye okey vermiştir.
sakarya kereste
Isparta ilinde faaliyet gösteren Sakarya Kereste personel takibinde temassız tanıma sağlayan yüz tanıma sistemini ve bu konunun uzmanı özgür zaman'ı tercih etmiştir.
genç makina
Personel devam kontrolünü yüz tanıma sistemi ile takip etmek isteyen genç makina'da bu konuda firmamızı seçmiştir.
uzunlar çelik kapı
Uzunlar çelik kapı firması'da özgür zaman'dan yüz tanıma sistemi kurdurarak bu alanda son teknolojiyi işin uzmanından tercih etmiştir.
has çelik
Ağır çalışma koşullarında farklı bir sistemin sorun yaratacağı düşüncesiyle yüz tanıma sistemini tercih etmiş bu alanda firmamızın referanslarından yola çıkarak özgür zaman'ı seçmiştir.
dasa oluklu
6 Yıl önce firmamızdan temin ettiği kart okuyucuları geri iade ederek son teknoloji yüz tanıma sistemine geçmiştir.
milas ambalaj
Milas Ambalaj firması'da Dasa oluklu firmasının referansı üzerine yüz tanıma sistemini tercih ederek işi uzmanına bırakmıştır.
bento a.s
Yapışkan bant sektörünün Türkiye'deki öncü kuruluşu Bento bant tüm geçiş kontrol ve devriye uygulamalında firmamızı tercih ederek çok sayıdaki noktasında firmamızın parmak izi cihazlarını kullanmıştır.
CITIBANK A.Ş
10 Şubesinde Evrak takip Saatlerimizi Kullanmaktadır
KASTAMONU BELEDİYESİ
KASTAMONU BELEDİYESİ'de Özgür Zaman'ın kurduğu PDKS sistemiyle personel takibini güvenli ellere bırakmış,kaliteyi öncüsünden tercih etmiştir.
bahcelievler belediyesi
BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ merkez binasındaki başkanlık katında bulunan oda kapılarının güvenlik kontrolünü firmamızın kurduğu ZKS A2 model parmak izli terminalle sağlamaktadır.
FORD OTOSAN FABRİKASI
Üretimi Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine ait olan ÖZGUARD 8650 Bilgisayar Bağlantılı Bekçi Tur Sistemini kullanmaktadır.
Swiss otel
Access Kontrol sistemi ihalesini ÖZGÜR ZAMANA vermiştir. Proje devreye alınmıştır.
kütahya porselen
Parmak izinde Özgür Zamanı tercih etmiştir. Nedeni ise servisine ve hizmetine güvendiği içindir.
güral porselen
Dünyanın Porseleni Uzun araştırmalar sonucunda parmak izi sistemini ÖZGÜR ZAMANA Kurdurmuştur.
evyap
Uzun zamandır güvenlik tur kontrolünü özguard devriye tur sistemi ile yapan firma memnuniyetinin neticesinde yeni birimlerinde de güvenlik kontrolünü özguard'a teslim etmiştir.
arsan tekstil
(KAHRAMANMARAŞ) Özgür Zaman'ın kurulumunu yaptığı PDKS sistemini 1997 tarihinden bu güne sorunsuzca kullanan firma personel sayısının 1000 kişiyi aşmasıyla sistemine yeni cihazlar ekleterek firmamızdan memnuniyetini dile getirmiştir.
fox tv
Uzun araştırmalar sonucunda parmak izi projesinde Özgür Zaman demiştir.
tv8
TV8 satın alma sürecinde ve cihazların özellikleri,dayanımları konusunda titiz araştırmaları sonrasında Firmamızın satışını yaptığı Promag TR510 RE modeli proximity okuyuculara karar vermiş, çok sayıdaki personelinin giriş çıkış saatlerini ÖZGÜR ZAMAN'ın kurmuş olduğu pdks sistemine teslim etmiştir.
mtv
MTV personel evam kontrolü için parmak izli turnike sistemi kararını ÖZGÜR ZAMAN'la hayata geçirmiş,böylelikle yabancı kişilerin çalışma alanına giriş çıkışlarınıda kontrol altına almıştır.
Nıckelodeon tv
Diğer tv kanalları gibi NiCKELODEON'da pdks alanında firmamızı tercih etmiştir
tv5
TV5 Parmak izli pdks sistemini ÖZGÜR ZAMAN'a kurdurmuştur
ZİYLAN TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Daha önce başka firmadan almış olduğu sistemi hizmet alamadığından dolayı söktürüp gezer ayakkabıdan referans alarak Kartlı sistemini ÖZGÜR ZAMANA Sistemi kurdurmuştur.
BURSA KENT MEYDANI AVM
Personel takibi ve mesai hesaplamaları için ÖZGÜR ZAMAN'ın zks marka parmak okuyuculu terminallerini kurdurmuş personelin giriş çıkış saatlerini kontrol altına almıştır.
capacıty avm
ACCESS ve PDKS'de 11 adet Soyal Parmakizli sistem projesini Özgür Zamana vermiştir. proje devreye alınmıştır.
suvari giyim
Diğer yüzlerce büyük tekstil firması gibi SÜVARİ GİYİM'de personel devam kontrolüne yönelik Parmak izli sistemde ÖZGÜR ZAMAN'ı tercih etmiş,Özgür Zaman kalitesinin altına imzasını atmıştır.
burda hipermarketleri
İstanbul ve İzmir olmak üzere 25 Mağazasında T2 Parmak izli sistemini Network sistemi ile tek merkez üzerinden personel takibini yapmaktadır proje devreye alınmıştır.
KARADENİZ GEMİ DONATIM İNŞ.SAN.TİC.LTD.
Gemi sanayinin önde gelen firmalarından KARADENİZ GEMİ SOYAL Marka Proximity,Turnikeli PDKS sistemimizi tercih etmiştir. Sistem çalışır vaziyette teslim edilmiştir.
WOW HOTEL
Yeşilköy'deki 5 yıldızlı otellerinde referans araştırmasından sonra PROMAG TR-510R Proxımıty PDKS Sistemi devreye alınmıştır.
SERVET MOTORLU ARAÇLAR
Çorum ve Merzifon'da  faaliyet gösteren firma referans araştırmaları sonucunda ÖZGÜR ZAMAN'a karar verip parmak izli personel takibini firmamıza kurdurmuştur
IR EMNİYET
İto kilidin firmalarından olan ır emniyet security pdks kontrolünü bu işin uzmanı olan firmamıza teslim etmiştir.
ARNAVUTKÖY DEVLET HAST.
Yeni kurulan hastanenin personel devam kontrol sistemi ve Kritik noktalarındaki kapıların kontrolü için access kontrol sistemi firmamız tarafından temin edilmiştir.
BANDIRMA HAS UN
Firma daha önceden aldığı parmak izi sisteminden servis ve destek alamadığı için cihazı söktürerek başka bir müşterimizin tavsiyesi üzerine firmamızla tanışmış memnuniyetinden dolayı 4 adet ZKS T25 parmak izi cihazıyla sistemini en iyi şekilde yenidendevreye almıştır.
KARS İL ÖZEL İDARESİ
Devlet kurumlarının birinci tercihi olan özguard devriye tur sistemi ile güvenlik kontrolünü sağlamaktadır.
zabunoğlu otomotiv
Kahramanmaraş'ta Otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından olan ZABUNOĞLU OTOMOTİV'de sektöründeki diğer otomotiv firmaları gibi kaliteyi tercih ederek zks parmak izi sistemini güvenli ellere teslim etmiş,bizi seçmiştir.
hyundaı
Bütün servislerinde PDKS ve iş emir sistemini Özgür Zaman’a yaptırmaktadır
MEDLİNE
Uzun araştırmalar sonucunda servisinden ve hizmetinden ödün vermeyen Özgür Zamana projesini vermiştir.
DİYARBAKIR BELEDİYESİ
Parmak izi projesini uzun referans araştırması sonucunda aldığı iyi referanslardan dolayı ÖZGÜR ZAMAN KONTROL SİSTEMİNE Projeyi vermiştir ve T2 parmak izi cihazların montajı yapılmıştır sistem çalışır durumda teslim edilmiştir.
ÖZTÜRK İLAÇ SAN.TİC.A.Ş.
Sektörün önde gelen firması parmak izinde Özgür Zaman demiştir. Proje devreye alınmıştır.
MRM DERİ
Güneşlideki Fabrikasında ve Sekiz Mağazasında T2 Parmakizi Cihazımızı Network Üzerinden Merkezden Personel Devam Kontrol Sistemini Kullanmaktadır ve Proje Devreye Alınmıştır.
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Uzun Referans Araştırmasını Yaptıktan Sonra ve Referansları Tek Tek Arayarak Almış Oldugu Olumlu Bilgiler Neticesinde Projeyi Özgürzaman Kontrol Sistemine Vermiştir ve Proje Devreye Alınmıştır.
ÇİFT GEYİK KARACA
1917 Yılından Beri Faaliyet Gösteren Giyim Sektörünün Öncü Kuruluşlarından Olan Çift Geyik Karacalar Uzun Referans raştırmalarından Sonra parmak izli PDKS Sistemini 13 Mağazasında Tek Merkezden Network Üzerinden yapmaktadır. Proje Devreye Alınmıştır.
FEN BİLİMLERİ MERKEZİ
Çengelköy Şubesinde 700 Öğrencinin giriş-çıkış kayıtlarını T4 Parmak izli terminalle gercekleştirmektedir.
AXİS YAZILIM
6 ay önce almış olduğu Access kontrol sisteminden teknik servis hizmetinden memnun kalmadığından dolayı sistemi söktürüp, referans araştırması neticesinde sistemin yeniden kurulmasını özgür zaman’a vermiştir. Sistem devreye alınmıştır.
MUMCU TENEKE
Balıkesir ilinde faaliyet gösteren firma, 1 yıl önce İstanbuldan yanlış yönlendirme neticesinde almış olduğu parmak izli cihazından ve servisinden hizmet alamadığından dolayı sistemin çalışması durdurulup, özgür zaman’a ulaşmıştır. Referans araştırmasını yaptıktan sonra doğru kararı vermiştir. Kartlı Proximity Sistem devreye alınmıştır.
KARTAL JANDARMA İKMAL MERKEZ KOMUTANLIĞI
2 ay önce İstanbul firmasından almış olduğu bilgisayar bağlantılı pdks sistemi ve mekanik kart basma saatini randımanlı bir şekilde çalıştıramadıklarından dolayı internetten özgür zamana ulaşıp elektro mekanik kart basma saatini kurdurmuştur. Servisine ve hizmetine güvendiğinden dolayı Özgür Zaman Kontrol Sistemleri demiştir
CAPRİCE THERMAL PALACE HOTEL
Aydın ilinin 5 yıldızlı otellerinden olan caprice 2 yıl önce İstanbul firmasından almış olduğu pdks sistemine yine servis hizmeti alamadığından referans üzerine özgür zamanı bulmuştur. Parmak izli cihazın kurulumu özgür zaman kontrol sistemleri tarafından hizmete alınmıştır.
TRABZON NUMUNE EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ
Yapmış olduğu PDKS, ACCESS, OTOPARK ve YEMEKHANE Sistemi ihalesini Özgür Zaman’a vermiştir. Proje başarı ile devreye alınmıştır.
KAYA ARTEMİS RESORTS HOTELLERİ
Türkiye ve Kıbrısın gözde Hotellerinden KAYA ARTEMİS Kıbrıta ki 5 adet hotelinde TA 600 Parmak izli sistemlerini kullanmaya başlamıştır.
mezzaluna restaurants
İtalyanların önde gelen restaurantalarından MEZZALUNA Referans araştırmaları neticesinden sonra satış ve satış sonrası servisine güvendiği ÖZGÜRZAMANI tercih etmiştir 5 şubesinde TA 600R parmakizi terminalini kullanmaya başlamıştır.
SÜREYYA PAŞA DEVLET HASTANESİ
Personel Yemeklerini özel şirket tarafından verilmektedir. ve bunun kontrolünü sağlamak için Özgür Zaman Kontrol Sistemlerinin yazılım ve donanımını yapmış olduğu yemekhane kontrol sistemini hizmete sokmuştur. Günlük ve Aylık yenilen yemek sayısını sistemden almaktadır.
BAKIRKÖY DR.SADİ KONUK HASTANESİ
Personel devam kontrol ve yemekhane sisteminin projesini Özgür Zaman Kontrol Sist. vermiştir. 21 adet TR-510 RE ve 2 adet Turnike ile sistem devreye alınmıştır.
ERENKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ
Referans araştırması sonucu ihaleyi özgür zaman'a vermiştir. Parmak izli Proximity sistem devreye alınmıştır.
EYÜP DEVLET HASTANESİ
PDKS İhalesini Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine vermiştir. PROMAG Markalı TR-510 R Terminallerinin Projesi devreye alınmıştır.
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI VAN ERCİŞ ŞEKER FABRİKASI A.Ş.
Türkiye çapında, yaygın servis sahip olan,kalitesini kanıtlamış SOYAL Marka ürünlerini Turnikeli,Proximity Kartlı geçiş sistemi projesini hayat geçirmiştir.
KIBRIS ACAPULCO
KIBRIS'TA Faliyet gösterilen ACAPULCO BEACH HOTEL Personel Takibini Parmakizli TAP 01 Ürünümüzle Gerçekleştirmektedir.
AKM MATBAA SAN.
HATAY İlimizde faliyet gösteren AKM MATBAA SAN. Promag markalı TR-510 Proximity Kartlı Sistemlerle personel giriş-çıkış ve mesai takibini sağlamaktadır.
AKTİF İLETİ ve DAĞITIM A.Ş
Dağıtım Sektörünün öncü kuruluşlarından AKTİF İLETİ 2 adet TAP 01 Parmak izi Terminal ile PDKS yapmaktadır.
Ardıç cam
ANKARA İlimizde faliyet gösteren ARDIÇ CAM firması detaylı referans araştırması sonucunda özgür zamanın satmış olduğu TAP 01 parmakizli sistemi
İŞMER İŞ KULELERİ A.Ş.
İşbankası kuleleri uzun araştırma sonucun da servis hizmetine güvendiği Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine projeyi teslim etmiştir.
İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ
8 Bölgede FINGER 4500 Parmak izli sistem kullanılmaktadır.
HASTALYA MERCEDES OTOMOTİV ANTALYA
PDKS takibinde Parmak izli TAP 01 sistemini tercih etmiştir. Proje devreye alınmıştır.
GÜNTAŞ TEKSTİL
Malatya tesislerinde PDKS sistemi ve Bekçi Tur Sistemini Özgür Zamana yaptırmıştır.Sistem başarı ile devreye alınmıştır.
ANZER BEACH HOTEL
2 Ayrı yerinde parmak izli sistem projesini Özgür Zamandan tercih etmiştir.
AVRUPA KOLEJİ
Personel takibini PROMAG markalı kartlı sistemlerle yapmaktadır. Öğrencilerin yemekhane takibini de Parmak izli FINGER 4500 sistemle gerçekleştirmiştir.
BURSA ORGANİZE SAN.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
Personel giriş çıkış takibini 3 Şubesini Tek Merkezden FINGER-4500 Parmakizli sistemlerle gerçekleştirmektedir.
BİROLLAR MERCEDES OTOMOTİV
PDKS Talebini ve Bariyer sistemlerini özgür zaman'a vermiştir.Proje başarı ile tamamlanmıştır.
Marrıott otel istanbul
Marriott otel İstanbul PDKS sisteminde Firmamızın parmak izi okuyucu cihazlarını tercih etmiştir.
ÖZEL GEBZE MERKEZ HASTANESİ
SOYAL Markalı AR-829 E Proximity Kartlı sistem ile PDKS yapmaktadır. Piyasa araştırması yapıldıktan sonra proje Özgür Zaman Kontrol Sistemlerine teslim edilmiştir.
cide gemi
KASTAMONU İlinde Üretim yapan CİDE GEMİ SAN. Personel giriş-çıkış takibini TR-510 R ve Turnike sistemi ile yapmaktadır.
VEYSEL KUAFÖR
Ulus,Etiler ve Tarabya şubelerinde Parmak izi TAP 01 modelini kullanmaktadır.
MEGES BOYA
Yemekhane ve PDKS kontrol sisteminde Özgür Zaman Kontrol Sistemleri noktayı koymuştur.
KAYARLAR ET ADAPAZARI
Fabrikasında daha önce başka firmadan almış olduğu parmakizi terminalinden ve servisinden memnun olmadığı için söktürüp ÖZGÜRZAMANIN TAP01 Parmakizli terminalini kurdurmuştur ve bütün şubelerinde kullanmaya başlamıştır.
BAREM HİPERMARKETLERİ
Personel devam kontrol sistemlerinde özgür zamanı tercih etmiştir.10 şubesinde de TAP 01 parmakizi terminalini kullanmaya başlamıştır.
MEHMET TATLI KUAFÖR
Kuaför Sektörünün öncülerinden MEHMET TATLI KUAFÖR bir ilke imza atmıştır. Personellerinin girş ve çıkışlarını T4 Parmak izli sistemleri ile denetlemektedir. Sistem bütün şubelerinde devreye alınmıştır.
masko
İkitellideki MASKO Mobilyacılar Sanayi Sitesi yerli üretimimiz olan ÖZGUARD 8650 Bekçi Tur Sistemini site güvenliğini sağlamaktadır.
koza restaurant
Anadolu Yakasında hizmet veren KOZA RESTAURANT personel takibinde T4 ürününü tercih etmiştir.
TEN ÇAMAŞIRLARI
Tekirdağda kurmuş olduğu ögrenci yurdunda ögrencilerin sabah cıkış akşam girişlerini kontrol altında tutmak için turnikeli TAP01 Parmakizli terminalleri kullanmaktadır.
pierre cardin
İTALYAN devi Pierre Cardin Bütün Mağazalarında personelin giriş ve çıkışlarını servisine güvendiği Özgür Zaman'ın TAP 01 Parmak izli sistemini tercih etmiştir.
KARADAĞ HİPERMARKETLERİ
Parmak izinde kalitesi tescilli TAP 01 sistemi ile 11 Şubesini Tek merkezden Kontrol Etmektedir.
KİLER ALIŞ-VERİŞ A.Ş
İstanbul, İzmit, Adapazarı, Düzce, Bolu, Ankara, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ olmak üzere toplam 63 Mağazasında DÜNYA MARKASI SOYAL proxımıty pdks sistemimizi kullanmaktadır ve projeler devam etmektedir.
LOTTO LİN TEKSTİL
Access Kontrol Sistemlerin de SOYAL Markalı ürünleri tercih etmiştir. Sistem başarı ile devreye alınmıştır.
MAKEL ELEKTRİK
Elektrik sektörünün önde gelen firmalarından makel,yaygın servis ağı olan Özgür Zaman Kontrol Sistemlerinin PROMAG TR-510 Proximity kart okuyucularını tercih etti.
PERPA ELEKTROKENT YÖNETİMİ
Personel takibini TAP 01 Parmak izli sistemlerle yapmaktadır.
RADİSSON SAS HOTEL
İstanbul ve Ankara daki Otellerinde PDKS takibini parmak izli sistemlerle yapmaktadır.
SAKARYA KARASU KAYMAKAMLIĞI
Personel giriş çıkış takibini TAP 01 Parmak izli sistemlerle yapmaktadır.
SCHOTT ORİM CAM
Çerkezköy ve Bolu fabrikaları için PDKS sistemini Özgür Zaman dan tercih etmiştir.
TEKŞEM ŞEMSİYE SANAYİ
Sektörün Lideri Celal Birsen Şemsiyeleri Çorlu Fabrikasında SOYAL AR-757 H Proximity dış ortam terminali ile PDKS yapmaktadır.
ŞAFAK TEMİZLİK
Bayrampaşa Belediyesine bağlı Şafak Temizlik grubu 1 merkez 8 ist.dışı şube ile tek merkezden kontrollü TAP 01 Parmak izli PDKS Sistemini kullanmaktadır.
TEKEL A.Ş
Kartlı Giriş Çıkış sistemlerini Özgür Zaman Kontrol Sistemlerinden karşılıyor
TGAR TEKNOLOJİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ
Başka bir firmada almış olduğu parmak izli sistemden randıman ve servis hizmeti alamadığından dolayı ilkesi,üründe ve satış sonrası serviste kalite olan TAP 01 Parmak izi Sistemini Özgür Zaman dan tercih etmiştir.
VURAL GİYİM A.Ş
Bartın ilinde 600 personelle sektörün öncü firmalarından Vural Giyim A.Ş. 1 ay önce başka bir firmadan aldığı kartlı sistemden servis hizmeti alamadığından dolayı yaptığı uzun referans araştırması sonucunda firmamıza ulaşmış ve dünya markası PROMAG TR-510 R sistemini tercih etmiştir.
GRUP GÖKKUŞAĞI HİPERMARKETLERİ
Parmak izinde kalitesi tescilli TAP 01 sistemi ile 6 Şubesin de Personel Giriş-Çıkışlarını Kontrol Etmektedir.
FAREL PLASTİK A.Ş
Çerkezköy Tesislerinde Personel devam kontrol sistemini ve Yemekhane Kontrol Sistemini Turnikeli ve Kartlı TR-510R Proximity Terminaller ile gerçekleştirmiştir.
FLASH NAKİL VASITALAR
Otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından olan Flash Renault servisine güvendiği,kalitesine güvendiği TA 600 Parmak izli sistemi tercih etmiştir.
Bünyesinde ki KARİYER NET firmasında Accesss Kontrol sistemlerinin kurulumu başarı ile tamamlanmıştır.
KAR-SU ÇAMLICA KARDELEN KAYNAK SULARI A.Ş.
Sektörün öncü kuruluşlarından Kardelen Kaynak Suları Adapazarı fabrikasında Personel Takibini Parmak izli Sistemlerle gerçekleştirmektedir. Güvenlik kontrolünü de ÖZGUARD TM Bekçi Tur sistemleriyle sağlamaktadır.
MEKAN YATAKLARI A.Ş.
İzmir ve İzmit fabrikalrında Personel Giriş-Çıkış Takibini TR-510 Proximit Kartlı sistemleri ile projesini hayat geçirmiştir.
BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR TİC.SAN.A.Ş.
AİDATA Bilgisayar Sektörünün öncü firmalarından Boğaziçi Bilgisayar Personel Giriş-Çıkış Takibini Turnike Sistemleri ile adaptasyonu sağlanan SOYAL Markalı Proximity Okuyucular ile gerçekleştirmektedir.
CVS MAKİNA
PDKS sisteminde tercihini Özgür Zaman'dan yana kullanarak 10 adet parmak izli terminalle işini kalite ve deneyime teslim etmiştir.
FİLLİ BOYA
Fabrikanın güvenlik kontrolünü Firmamızın ürettiği ÖZGUARD devriye tur sistemiyle sağlamaktadır.
ÇEMSAN
Demir çelik sektöründe faaliyet gösteren firma Pdks konusunda parmak izi cihazını tercih etmiş bu konudaki ihtiyacını pdks'nin öncüsü olan firmamızdan ZKS T7 modeli multimedya (kameralı) parmak izi terminali ile gidermiştir.
MESTA TRAVERTEN MERMER SANAYİ TİC. A.Ş.
Personel Giriş-Çıkış takibini PROMAG Markalı TR 510 Kartlı Sistemlerle gerçekleştirmektedir.
AKSEN HUKUK BÜROSU
Personel giriş çıkış kontrolü amaçlı 4 adet parmak izli terminal ile işletmedeki kapıların kontrolü sağlandı.
kahta belediyesi
Diğer yüzlerce belediye gibi KAHTA BELEDİYESİ'de PDKS'de Özgür Zaman'a imza atmıştır
KAHVECİOĞLU GIDA
KAHVECİOĞLU GIDA firması taşeronluğunu yaptığı devlet kurumlarının yemekhane sisteminde kullanılmak üzere 10 adet ZKS T25 modeli parmak izli terminelde Özgür Zaman Kalitesini seçmiş, devlet kurumlarının tercihi olan Firmamızla projesini tamamlamıştır.
EGE KİMYA SAN.ve TİC.A.Ş.
Personel Takip Sistemleri ve Kapı Kontrol Sistemleri Projesini Türkiye Distribütörü olan Özgür Zaman Kontrol Sistemlerinden gerçekleştirmişti.